Adres: 25-406 Kielce ul. Konopnickiej 3/61
Tel.: 667-780-110
E-mail: biuro@omnilingua.pl

TŁUMACZENIA

OMNILINGUA - język dla wszystkich. Kursy i szkolenia językowe, tłumaczenia, angielski, rosyjski, audyt językowy

OmniLingua to również biuro tłumaczeń, świadczące różnego rodzaju usługi translatorskie dla klientów prywatnych i instytucjonalnych:
Tłumaczymy w następujących językach:
W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie tzw. narzędzia CAT ("Computer Assisted Translation"), które znacząco wspomagające pracę tłumacza a dzięki systemowi tzw. pamięci tłumaczeniowych bardzo ułatwiają i przyspieszają proces przekładu.
Dokumenty do tłumaczenia przyjmujemy osobiście w siedzibie firmy lub drogą elektroniczną na nasz adres e-mail biuro@omnilingua.pl. Gotowe dokumenty można odbierać osobiście lub zostają wysyłane pocztą na uprzednio wskazany adres.

Dokładną cenę tłumaczenia podajemy po bezpłatnej wycenie pierwotnego tekstu, która jest opracowywana po otrzymaniu tekstu od klienta.
Nasze zalety to dostęp do różnych rodzajów tłumaczenia na wiele języków w jednym miejscu, profesjonalizm, terminowość i w przystępna cena.


   Start    Szkolenia Językowe    Szkolenia certyfikowane    Tłumaczenia    Doradztwo Językowe    Usługi refundowane    O nas    RODO    Kontakt
Aktualizacja: 27.10.2018r.