Adres: 25-406 Kielce ul. Konopnickiej 3/61
Tel.: 667-780-110
E-mail: biuro@omnilingua.pl

SZKOLENIA CERTYFIKOWANE

OMNILINGUA - język dla wszystkich. Kursy i szkolenia językowe, tłumaczenia, angielski, rosyjski, audyt językowy
Wszystkie szkolenia z języka angielskiego realizowane przez OmniLingua, na życzenie klienta mogą kończyć się testem Aptis, który skutecznie bada kompetencje osób funkcjonujących w środowisku pracy i pozwala ocenić umiejętności słuchaczy na różnych poziomach zaawansowania.

Aptis jest produktem autorskim, został stworzony i opracowany przez światowej klasy ekspertów British Council w zakresie English Language Research and Assessment. Testu Aptis nie można nie zdać!!! Gwarantuje on precyzyjną ocenę znajomości angielskiego przedstawioną  na skali punktowej (0-50) i CEFR od A1 do C2. 

Każdy uczestnik szkolenia może przystąpić do testu Aptis:

cert2m (5 kB)

W zależności od ilości słuchaczy chętnych do sprawdzenia swoich umiejętności językowych za pomocą testu Aptis, sesje egzaminacyjne organizowane są w siedzibie klienta lub w jednym z autoryzowanych centrów Aptis na terenie całego kraju.

Dokładne informacje dotyczące testu Aptis oraz materiały przykładowe dostępne są na stronie https://www.britishcouncil.pl/egzaminy/aptis


   Start    Szkolenia Językowe    Szkolenia certyfikowane    Tłumaczenia    Doradztwo Językowe    Usługi refundowane    O nas    RODO    Kontakt
Aktualizacja: 06.08.2019r.